CZY DA SIĘ PRZEŻYĆ 7 DNI ZA 100 ZŁ - EKSTREMALNY TEST!

Rozrywka

Jest wiele rzeczy na które wydajemy pieniądze - opłaty, czynsz, ubrania, rozrywka, ale jednak statystycznie najwięcej wydajemy na jedzenie. To ile Polacy zostawiają kasy w supermarketach przechodzi najśmielsze oczekiwania!
Stąd też wpadłem na pomysł by sprawdzić czy da się przeżyć za 100 zł calutki tydzień. Oczywiście z uwzględnieniem zapotrzebowania kalorycznego oraz racjonalnego żywienia.
Mały spojler - korzystałem z gazetek promocyjnych i specjalnej aplikacji i powiem szczerze uratowały mi życie!
LINK DO APLIKACJI - blix.app.link/tiERKIsxZ0?Blix
Miniaturę wykonał zespół - LPC Team

Komentarze

  • WingedHussarsPL
    WingedHussarsPL6 dni temu

    ta utuberzy będa wiedzieć to najlepiej ....nawet nie irytuj ludzi tym materiałem....

  • Funky Victoria
    Funky Victoria8 dni temu

    Jak ktos chce da sie rade.Fajne te okularki :)

  • agg agg
    agg agg8 dni temu

    Makaron z twarogiem i cynamonem?! Co to za wymysł szatana xd

  • wrecker
    wrecker8 dni temu

    Lol co? 50zł na dwóch na tydzień to całkiem wystarczająco a Ty mówisz, że 100zł to wyzwanie? Chyba nigdy nie byłeś studentem XD

  • Marcel Wiśniewski
    Marcel Wiśniewski11 dni temu

    Nie przesadzaj jak ten debil kruszwil... Wystarczy jeść płatki z mlekiem a 50 zł wraca do portfela

  • Firewoof
    Firewoof14 dni temu

    mi na tydzień wystarczy mniej, niż 10zł ^^

  • MichaelCMGV
    MichaelCMGV16 dni temu

    ty chyba sport ekstremalny nazywasz szachami skoro to dla cb jest extrema xd

  • Terrus Ciekawostki
    Terrus Ciekawostki18 dni temu

    5SN robili dzień za piątaka - uwzględniając inflację, to za ok. 45 zł dałoby się przeżyć ;)

  • Taki tam Śmieszek
    Taki tam Śmieszek19 dni temu

    Jeśli byś zszedł na trochę niższa półce cenową to byś kupił jeszcze więcej, rozumiem reklama aplikacji, dla osoby która ma daleko od siebie sklepu nie jest opłacalne jeździć, ale jeśli jesteśmy studentami w dużym mieście i mamy 5 różnych sklepów w okolicy to jest jakiś sposób. Wtedy spacerek, plecak i idziemy

  • ja cek
    ja cek23 dni temu

    Ja przezyłem 14lat zadarmo bo mama kupuje hahahaha

  • FrykaS
    FrykaSMiesiąc temu

    100zł na jedzenie ekstremalny test... serio? Tu masz miesiąc za 350: pllist.info/wideo/jniCooR1qNt1yoo W sumie dla Ciebie dobra zabawa, a dla wielu codzienna rzeczywistość.

  • Shianah
    ShianahMiesiąc temu

    Ja tam przeżyłam miesiąc za 350 zł :D

  • Przemyslaw Sliwa
    Przemyslaw SliwaMiesiąc temu

    ok dolicz paliwo które wydałeś na jazdę autem z marketu do marketu i wyjdzie cena ;p

  • adibadi
    adibadiMiesiąc temu

    5 sposobów na przeżyło za 30zł przez tydzień

  • Anna Korejwo
    Anna KorejwoMiesiąc temu

    Znam niejedną osobę, która cały miesiąc opędza za 2 stówki xD to jest dopiero coś...

  • radu
    raduMiesiąc temu

    proste codziennie kebab i kranówa xd

  • Andrzej Adamski
    Andrzej AdamskiMiesiąc temu

    Jepniety.. 20 zl to ny bylo cos a nie 100.. co za debil.

  • Sylwek Kolka
    Sylwek KolkaMiesiąc temu

    Ty tak serio? Kurwa 100zl na tydzień to jest od chuja i trochę

  • Szymon B.
    Szymon B.Miesiąc temu

    A za paliwo to co?

  • Magda Madzik
    Magda MadzikMiesiąc temu

    Dymitr... A ile wydałeś na paliwo kiedy jechałeś do 4-5 sklepów, żeby kupić coś taniej?

  • Piteros95 :p
    Piteros95 :pMiesiąc temu

    mozna liste produktow? pozdrawiam

  • nowak282
    nowak282Miesiąc temu

    100pln na tydzien to nie wyzwanie, a kusząca propozycja :D

  • Tamica Rotoria
    Tamica RotoriaMiesiąc temu

    Chujnia z tym telefonem bo e rzeczywistości towar jest inny niż w gazetce mięso mielone może zawierać więcej tłuszczu niż w pozostałych opak......

  • Agata S
    Agata SMiesiąc temu

    Ekstremalnie by bylo przez miesiac przezyc za 100zl ... Starzejesz sie Dymitrze widze :D

  • Kamil Jagiełło
    Kamil Jagiełło2 miesięcy temu

    <a href="#" class="seekto" data-time="167">2:47</a> ja nie wystarczę ?!

  • Patryk Podgórski
    Patryk Podgórski2 miesięcy temu

    Ja za 100 mięsieńcznie na jedzenie czyli gdziesi 3 coś

  • luk3Z
    luk3Z2 miesięcy temu

    Polecam sprawdzić czy da się przeżyć za 50 zł miesięcznie (odpowiedź: da się pod warunkiem, że nie zawsze płacimy za zakupy).

  • Dzbanejro_YT
    Dzbanejro_YT2 miesięcy temu

    Pomidorowa zrobiona z rosołu z wczoraj

  • iCoM
    iCoM2 miesięcy temu

    Zrób taki sam odcinek w 2023 jak minimalna będzie 4000zł, a inflacja w relacji do 2019 wyniesie 30% :D

  • Maksymilian Gudalewski
    Maksymilian Gudalewski2 miesięcy temu

    Moja mama za 100zl kupi zakupy na 2 tygodnie dla 4 osobowej rodziny

  • Maksymilian Gudalewski

    Maksymilian Gudalewski

    2 miesięcy temu

    Nie wiem ile ty wydajesz ale to jest kur#* nie normalne

  • Julia Wypłońska
    Julia Wypłońska2 miesięcy temu

    Jestem kobietą i jem tyle kcal Dimitr, może jakaś masa? Myślę, że spokojnie na utrzymaniu mógłbyś więcej też jeść, zależy od twojej aktywności ale myślę, że 2k to mało.

  • Michał Nowak
    Michał Nowak2 miesięcy temu

    Hahahha luzik

  • Mest Debest
    Mest Debest2 miesięcy temu

    żeby zrobić tygodniową listę zakupów i jeszcze dymać po sklepach w poszukiwaniu promocji, to trzeba być mistrzem organizacji

  • Mest Debest
    Mest Debest2 miesięcy temu

    kuhwa, ja chudnę przy 2000kcal a ważę prawie nic

  • Mest Debest
    Mest Debest2 miesięcy temu

    aktualizacja: już się nie da, bo inflancja

  • Paweł Stawicki
    Paweł Stawicki2 miesięcy temu

    Łapka w dół za clickbait'owy tytuł.

  • Blażej Czubiak
    Blażej Czubiak2 miesięcy temu

    Dolicz palowo i czas panie Wszyscy tylko tanio a te firmy to maja charytatywnkie dla takich ludzi pracować? 🤔🤔 zenujące że promujesz zagraniczne obozy. Jak mają godnie ludzie zarabiać? Na marży 3%?

  • Thomas F
    Thomas F2 miesięcy temu

    patrząc że brałeś markowe a nie marki danego sklepu przepłaciłeś - na markach sklepowych byłoby jeszcze taniej a niekoniecznie gorzej #polecam_były_student

  • Michał Wasylewicz
    Michał Wasylewicz2 miesięcy temu

    A za np paliwo lub komunikacje miejska placiles

  • Girl from Hell
    Girl from Hell2 miesięcy temu

    kilka lat temu byłam w stanie zrobić zakupy na śniadania, obiady i kolacje dla siebie za 50 zł, a teraz no cóż jest to już niewykonalne...

  • Nasty Mind
    Nasty Mind2 miesięcy temu

    panie ja miecha za tyle cisnę xD

  • Tak to ja
    Tak to ja2 miesięcy temu

    Naprawdę duże wyzwanie🙄

  • JakDorobic
    JakDorobic2 miesięcy temu

    Planowanie listy posiłków to podstawa oszczędnych zakupów, co sam zresztą zauważyłeś :) Chętnie wrócę do tego filmu za kilka lat, żeby zobaczyć, co można było kupić w Polsce za 100 zł w przeszłości :D

  • AbsintH718
    AbsintH7183 miesięcy temu

    Szybki wypad do biedry po podstawowe rzeczy do domu i stówy nie ma... Masakra

  • natalia malicka
    natalia malicka3 miesięcy temu

    100 zł na jedną osobę bez problemu... A cała rodzina?

  • Lechh17
    Lechh173 miesięcy temu

    <a href="#" class="seekto" data-time="712">11:52</a> koń jaki jest, każdy widzi😀

  • iwonavoll b
    iwonavoll b3 miesięcy temu

    fuck. U mnie idzie na żarcie 200 zl na tydzien, na dwie osoby... yyy i myślalam, że w ciul dużo😂 czyli moge byc dumna, ze jestem oszczedna. Brawo ja

  • Амелия Старлитская
    Амелия Старлитская3 miesięcy temu

    100 zł na tydzień dla dwóch osób, kota i królika 😅 nie jest to trudne

  • Nitusia K
    Nitusia K3 miesięcy temu

    Ja dam radę wystarczy w jeden dzień bułka sucha zupa hińska i woda mała

  • Piotrek Kaliszewski
    Piotrek Kaliszewski3 miesięcy temu

    Przeżyj tydzień za 7zł :D

  • bluebomber100

    bluebomber100

    2 miesięcy temu

    Jak ktoś ma dostęp do wody, to można i za 0 zł. Pod warunkiem, że cała Twoja dzienna aktywność to leżenie i spanie.

  • Quxiu
    Quxiu3 miesięcy temu

    Jakie masz okulary, właśnie będę kupował i chciałbym się dowiedzieć

  • luk3Z
    luk3Z3 miesięcy temu

    Spróbuj miesiąc za 50 zł. W Kielcach jeszcze niedawno przy zarobkach 450-900 zł/mc trzeba było tak żyć (nic dziwnego, że większość nie chce wracać do PL, bo nie ma do czego).

  • Bolko Bolkowski
    Bolko Bolkowski3 miesięcy temu

    ale beka nie wiem po co ten filmik 100 zl na tydzie nie wiem co to ma byc po co te gowno czlowieku musialem to przezylem za 17 zl caly tydzien a nie za 100 zl o pokaz jak za 17 bys przezyl pewnie nie dal bys rady ale ten co naprawde nie ma innej mozliwosci sposob znajdzie zeby przezyc nikomu nie zycze takiej sytulaci ale jak dla mnie filmik zbedny

  • Malgorzata Kurzejewska
    Malgorzata Kurzejewska3 miesięcy temu

    Trzeba było dwie flaszki kupic i gieta zielonego

  • Malgorzata Kurzejewska
    Malgorzata Kurzejewska3 miesięcy temu

    Ile wydales na jeżdżenie ze sklepu do sklepu?

  • Paweł Czoska
    Paweł Czoska3 miesięcy temu

    z cynamonem chyba zły pomysł

  • Paweł Czoska
    Paweł Czoska3 miesięcy temu

    woda przygotowana średnio

  • Paweł Czoska
    Paweł Czoska3 miesięcy temu

    ile warzysz

  • SAVANA PL
    SAVANA PL3 miesięcy temu

    A ja myślałem że dnia nawet nie da się przerzuć za 100zł, a co dopiero tydzień 🙀🙀🙀

  • Kimiko Javar
    Kimiko Javar3 miesięcy temu

    Hahaha 400zł na miesiąc to mój normalny budżet na jedzenie (stać mnie na więcej ale nie potrzebuję) :D

  • Vito Scaletta
    Vito Scaletta3 miesięcy temu

    100zł/tydzień to nic strasznego, codziennie kupuję w spożywczaku, jem na mieście i spokojnie mi starcza. Oczywiście licząc samo jedzenie.

  • Magdalena Hyła
    Magdalena Hyła3 miesięcy temu

    Jakby trzeba było jeszcze kupić paliwo na jazde do tych sklepów to mogłoby Ci duzo zabraknąć

  • Advilson
    Advilson3 miesięcy temu

    Przez całe studia poznałem każdy smak zupek chinskich. Bo wiadomo na co wydaje się pieniądze .

  • x Jotka x
    x Jotka x3 miesięcy temu

    Ee za tydzień aż 100 ja zakupy na miesiąc robię za 150

  • Michał Czernik
    Michał Czernik3 miesięcy temu

    nie dodałeś paliwa

  • Kilash
    Kilash3 miesięcy temu

    Powinieneś dla dopełnienia kupić wszystkie te produkty w takich samych ilościach w jednym sklepie i zobaczyć ile zaoszczędziłeś i czy warto dla tej kwoty wędrować po sklepach.

  • Michal X
    Michal X3 miesięcy temu

    You Are Not A True SLAV XD pllist.info/wideo/ioGaooqal9d5nZg

  • A T
    A T3 miesięcy temu

    Eh ziomeczku, ziomeczku. Ja jako kobieta mam zapotrzebowanie na 2300 kcal, robię zakupy raz w tygodniu, nawet pozwalam sobie na zachcianki typu chipsy czy pączek, nie głoduje i mam się dobrze. Moje zakupy na cały tydzień nie przekraczają 70-80zl, a jem pełnowartościowe posiłki :)

  • Bezimienny
    Bezimienny3 miesięcy temu

    100 zł na miesiąc to jest wyzwanie .

  • Kacper Zieliński
    Kacper Zieliński3 miesięcy temu

    Przy normalnym gotowaniu w domu, zdrowym, zbalansowanym nie ma najmniejszego problemu z przeżyciem 100zl na tydzień 0.o to żadne wyzwanie. To chyba prędzej reklama aplikacji niż mega trudne wyzwanie.

  • Andżej Kej
    Andżej Kej3 miesięcy temu

    Chlopie 80% tak zyje w PL

  • eleonora nowak
    eleonora nowak3 miesięcy temu

    Syf a nie jedzenia

  • wies2013

    wies2013

    2 miesięcy temu

    Jaki syf, a co innego jeść

  • Weronika
    Weronika4 miesięcy temu

    no, słuchaj, mam 70 zł na koncie, a muszę przezyć tydzień - student challenge :))

  • kamil kowalczyk
    kamil kowalczyk4 miesięcy temu

    Niektórzy żyją w 4 osoby za 200 zł na miesiąc więc 100 zł na tydzień dla jednej osoby to nie jest extremalne

  • Cysiek Jane
    Cysiek Jane4 miesięcy temu

    100 zl na tydzień? Przepraszam, ale to nie jest taki ekstremalny test ;) radzę zapoznać się z realiami w swoim kraju, a później nagrać EKSTREMALNY TEST na podstawie swoich obserwacji

  • Hubert Urbański
    Hubert Urbański4 miesięcy temu

    da się z palcem w dupie

  • Mija
    Mija4 miesięcy temu

    Wielu.ludzi tak ma.100zl na tydz ubrania z lumpeksu i zamiast auta komunikacja mieska i to zaden extreme.tylko zycie 40% polakow

  • przytulania
    przytulania4 miesięcy temu

    Można inaczej - przeglądasz gazetkę promocyjną i menu tygodniowe komponujesz biorąc pod uwagę ceny promocyjne.

  • Roman Środa
    Roman Środa4 miesięcy temu

    wyzwanie...bez butów? biegiem przez.......

  • Tomasz M
    Tomasz M4 miesięcy temu

    Myślę że taniej by się dało przeżyć. Przepis jest następujący parowki z biedronki 1kg za 4,99zl plus chlebek za 2zl to ok 7zl dziennie można taniej

Kolejny