Upiekłam zatruty tort na urodziny macochy || Najlepsze animowane prawdziwe historie

★ CHCESZ PODZIELIĆ SIĘ JAKĄŚ HISTORIĄ? PRZEŚLIJ JĄ NA yt@tsp.cool
PROFESJONALNY LEKTOR PODŁOŻY GŁOS, A ANIMATOR NA PODSTAWIE TEKSTU STWORZY FILMIK!
★ Subskrybujcie PRAWDZIWE HISTORIE! bit.ly/2J3Cdis
Cześć kochani! Nazywam się Molly i mam czternaście lat. Na tym kanale widziałam już wiele historii o złych i uprzykrzających życie macochach. Ja też opowiem wam o mnie i mojej macosze Reginie, ale to może was zaskoczyć, a nawet zaszokować! Chodzi o to, że przez mój błąd Regina wylądowała w szpitalu, a jej życie było zagrożone. Przysięgam, że nie chciałam, żeby tak się stało! A może chciałam… ale nigdy bym się do tego nie posunęła. Naprawdę.
Regina pojawiła się w naszym życiu nieco ponad trzy lata temu. I wiecie, jak to jest… od początku nie mogłyśmy się dogadać. Moi rodzice się rozwiedli, a ja, jak większość dzieciaków, mocno to przeżyłam. Po rozwodzie zamieszkałam z tatą. Moja mama jest wspaniała i codziennie rozmawiam z nią przez Skype’a. Spędzamy też razem prawie każdy weekend, ale mama nie może chodzić i musi poruszać się na wózku inwalidzkim. Kiedy rodzice się rozstali, byłam jeszcze dzieckiem, więc tata uważał, że mama nie da sobie rady z samodzielną opieką nade mną. Oboje ustalili, że będzie lepiej dla mnie, jeśli zostanę z nim.
Przez kilka lat mieszkałam tylko z tatą i było super. Każdego wieczora wspólnie oglądaliśmy kreskówki, jeździliśmy razem za miasto, żeby spędzić trochę czasu w lesie, spacerowaliśmy po parku, wygłupialiśmy się i puszczaliśmy latawce... Kiedy tata zauważył, jak bardzo lubię zabawę na świeżym powietrzu, obiecał nawet, że dostanę psa. Ale, zamiast pupila, przyprowadził do domu Reginę.
Tata nie wspominał wcześniej o swojej dziewczynie. Więc kiedy w końcu zdecydował, że Regina i ja powinnyśmy się poznać, nie miałam już nic do powiedzenia - zaręczyli się, a ponadto Regina spodziewała się dziecka! Przez długi czas myślałam, że tata ożenił się z nią, bo była w ciąży… Nie widziałam żadnego innego powodu, dla którego mogliby być razem. Byłam pewna, że Regina zupełnie nie pasuje do mojego ojca, ponieważ jest totalnym przeciwieństwem mamy!
Regina od razu zrozumiała, że jej nie lubię: kiedy usłyszałam, że się pobierają, zaczęłam krzyczeć i tupać nogami, a potem uciekłam do swojego pokoju. Mimo to Regina wciąż próbowała się ze mną dogadać. Bardzo chciała, żebym ją polubiła. Wiedziała, co zazwyczaj robiłam razem z tatą, i usiłowała go zastąpić, kiedy wyjeżdżał. W tym czasie tata dostał awans w pracy i często podróżował służbowo. Regina próbowała robić wszystko, co mogła, żebym nie czuła się samotna i smutna, ale ignorowałam jej wysiłki i po prostu poprosiłam, żeby zawiozła mnie do domu mamy. Wtedy byłam pewna, że te wszystkie starania Reginy wynikają z nieszczerych pobudek.
Sytuacja nieco się poprawiła, kiedy urodziła się moja młodsza siostra Tina. Naprawdę pokochałam to słodkie maleństwo i z chęcią się nią opiekowałam. Nie chciałam tworzyć wokół niej toksycznej atmosfery, więc przez jakiś czas przestałam pokazywać, jak bardzo nie lubię Reginy, i może dlatego uznała, że między nami jest wszystko w porządku.
Gdy więc w końcu wybuchłam i powiedziałam Reginie wszystko, co o niej myślę, prosto w twarz, była całkowicie zdruzgotana. Szczerze mówiąc, nawet nie pamiętam, co mnie tak rozgniewało. Miałam po prostu zły dzień, byłam już poirytowana, a Tina spała w swoim pokoju i nic nie słyszała. Powiedziałam więc Reginie, że nigdy nie dorówna mojej mamie i że ojciec poślubił ją tylko z powodu Tiny - zawsze chciał mieć drugie dziecko.
Regina nie powiedziała ani słowa, ale zdaje się, że później cicho płakała. I chociaż wiem, że nie powtórzyła ojcu, co zrobiłam, jego cierpliwość pękła jak bańka mydlana. Zadzwonił do mnie i powiedział, że musimy poważnie porozmawiać. Ostrzegł mnie, że jeśli nie dogadam się z macochą... odeśle mnie do matki.
Subskrybuj nasze kanały:
JASNA STRONA: goo.gl/T3WBw5
5-minutowe Sztuczki: goo.gl/6wuSmZ
5-MINUTOWE SZTUCZKI dla DZIECI: goo.gl/83L3re
Muzyka: Epidemic Sound www.epidemicsound.com
#Prawdziwehistorie

Komentarze

 • PRAWDZIWE HISTORIE
  PRAWDZIWE HISTORIE6 miesięcy temu

  Powiedzcie, co myślicie o tej historii. Wy także mieszkacie z macochą lub ojczymem? Są dla was mili, czy wolelibyście, żeby nigdy się nie pojawili w waszym życiu? Opowiedzcie o swoich doświadczeniach w komentarzach i nie zapomnijcie polubić mojej historii.

 • kuba rozpruwacz

  kuba rozpruwacz

  Miesiąc temu

  No ta bo po truciźnie się ksztusi XD typowe

 • Iga Igulka

  Iga Igulka

  Miesiąc temu

  To nie są prawdziwe historie tylko głupie i fałszywe historie

 • kiwi gacha

  kiwi gacha

  5 miesięcy temu

  @Grażyna Wilma jak w to wierzysz to podejrzewam ze masz 7-9 lat i jestes dzieckiem szukajacym innych ludiz ktorych moze wyzywac komentarz *Jetses Glupia* nie ma sensu

 • Grażyna Wilma

  Grażyna Wilma

  5 miesięcy temu

  @Franek Kocon O co ci hodzi?

 • Franek Kocon

  Franek Kocon

  5 miesięcy temu

  @Grażyna Wilma Co?

 • Lauren Chan
  Lauren ChanDzień temu

  Ta najlpesze

 • Alicja Kasperczyk
  Alicja KasperczykMiesiąc temu

  <a href="#" class="seekto" data-time="325">5:25</a> nie pod 112 tylko 991 Xdddxd tak pisało tam

 • tofisiowa Tv
  tofisiowa TvMiesiąc temu

  Paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man paruwka man

 • fajny polaczek
  fajny polaczekMiesiąc temu

  112 czy 911

 • Lena Maria Gabryszak
  Lena Maria Gabryszak2 miesięcy temu

  TINA MAŁA

 • antkiewiczowa angelika
  antkiewiczowa angelika2 miesięcy temu

  Ładna historia

 • Justyna Ziolkowska-Lis
  Justyna Ziolkowska-Lis3 miesięcy temu

  przynajmniej masz czym się podcierać regina XD

 • Kuba
  Kuba3 miesięcy temu

  NO I SIE ZASŁODZIŁA

 • Ziomownik 2580 fun
  Ziomownik 2580 fun3 miesięcy temu

  <a href="#" class="seekto" data-time="84">1:24</a> imię jak dla psa więc ma co chciała

 • Kalina Norek
  Kalina Norek3 miesięcy temu

  Ile muszę mieć kom żebyśće nagrali video jak pokazujecie „prawdziwe historie”

 • pandka rudaa
  pandka rudaa3 miesięcy temu

  Pijane owoce

 • pandka rudaa
  pandka rudaa3 miesięcy temu

  Ale nie tak slotka jak hania cureczka curki ciac

 • pandka rudaa
  pandka rudaa3 miesięcy temu

  Bardzo ladna suczka oczywiscie chodzilo o samice psa na ktura muwi sie suczka

 • nati_ x.15
  nati_ x.153 miesięcy temu

  Super filmik!!!

 • babka z wybiegu
  babka z wybiegu3 miesięcy temu

  Papier xxxxddd

 • Lidka Krak
  Lidka Krak3 miesięcy temu

  Mi śe podobała i myślę o twojej historii że powinnaś jom za akceptować 😍♥️😘

 • odchodze z yt
  odchodze z yt3 miesięcy temu

  Ja z ojczymem

 • Katarzyna Ewa
  Katarzyna Ewa3 miesięcy temu

  Ja z ojczymem. Któciągle krzyczy i preklina

 • minecraftcosmo minecraftcosmo
  minecraftcosmo minecraftcosmo3 miesięcy temu

  Reginnnanna

 • minecraftcosmo minecraftcosmo

  minecraftcosmo minecraftcosmo

  3 miesięcy temu

  Kjjjoliollpkumnjfgres

 • Łukasz K
  Łukasz K3 miesięcy temu

  Ta butelka z miniaturki wygląda jak butelka barleya xddd

 • Michalina Mazur
  Michalina Mazur3 miesięcy temu

  Nie

 • Kingunia oczko MSP
  Kingunia oczko MSP3 miesięcy temu

  <a href="#" class="seekto" data-time="325">5:25</a> powiedzieli że zadzwonili pod 112 a jest pokazane 911 XD

 • Lena Piotrowska
  Lena Piotrowska3 miesięcy temu

  Zadzwoniliśmy na 112. Na telefonie 911. Aha

 • Kuba
  Kuba3 miesięcy temu

  DA HECK ? ! ? ! ? ! ? ! ? !

 • Jan Witkowski
  Jan Witkowski3 miesięcy temu

  <a href="#" class="seekto" data-time="324">5:24</a> 112 XD

 • Ola Wiśniewska
  Ola Wiśniewska3 miesięcy temu

  I Jeszcze Te serduszka z mincrafta xD

 • Xmena Niewadomojaka
  Xmena Niewadomojaka3 miesięcy temu

  chyba pod 911 a nie pod 112

 • Taka Tam
  Taka Tam3 miesięcy temu

  Zadzwoniliśmy pod 112 a na telefonie 911

 • MLady
  MLady3 miesięcy temu

  Ej ale czemu tytuł mówi: "UPIEKŁAM ZATRUTY TORT..." A tak naprawdę to powinno pisać: "UPIEKŁAM TORT Z OWOCAMI NA KTÓRE JEST UCZULONA MOJA MACOCHA" ??? #Małohwytliwetytuły.PL 😂😂😂

 • fajny polaczek
  fajny polaczek3 miesięcy temu

  112 czy 911

 • Hejka Tu Emka
  Hejka Tu Emka4 miesięcy temu

  To śe pisze RiP

 • Madzia Kowalska
  Madzia Kowalska4 miesięcy temu

  Regina to ładne imię

 • janusz kryczka
  janusz kryczka4 miesięcy temu

  TO! RZMYŚACIE!

 • Fly Kary !
  Fly Kary !4 miesięcy temu

  Czg mi to przypomina opowieści z Narnii?

 • Andrzej Rzegvfgsa
  Andrzej Rzegvfgsa4 miesięcy temu

  Wynajmuje mieszkanie i samochód od taty bo mnie nie cierpi ale go kocham

 • Andrzej Rzegvfgsa

  Andrzej Rzegvfgsa

  4 miesięcy temu

  Szkoda mi cię!!

 • illuminat PL
  illuminat PL4 miesięcy temu

  Ja mam dobrą...(miałem)

 • Ula Krętowska
  Ula Krętowska4 miesięcy temu

  Morderczynia

 • naczelny lisel
  naczelny lisel4 miesięcy temu

  <a href="#" class="seekto" data-time="86">1:26</a> ładna suczka

 • igor dycha dyszkant
  igor dycha dyszkant4 miesięcy temu

  Ja mieszkam z ojczymem

 • Sandra S.
  Sandra S.4 miesięcy temu

  💔Mama nie Kocham mnie A Ale się he To robi ja mamą w miłości od Staści Jest Sama boli mnie To💔 💘

 • czarna lol
  czarna lol5 miesięcy temu

  Ja mieszkam z ojczymem

 • Galafrey BSP
  Galafrey BSP5 miesięcy temu

  Już jutro: Moja macocha jest mojim kotem.

 • Zuzia Gil
  Zuzia Gil5 miesięcy temu

  Ja nie mam ,ani macochy,ani ojczyma tylko kochanych rodziców,których bardzo kocham😍

 • Agacia Turbo
  Agacia Turbo5 miesięcy temu

  Ale czemu w każdej gównianej historii zawsze jak ktoś się stara być dla kogoś miły to druga osoba tego kogoś odżica bez sensu

 • Agacia Turbo
  Agacia Turbo5 miesięcy temu

  Te serduszka to chyba z minecrafta ale w minrcrafcie ma się więcej życia a tu to bida

 • Angelika F.
  Angelika F.5 miesięcy temu

  zadzwonilismy na 112 na telefonie 911

 • babka z wybiegu
  babka z wybiegu5 miesięcy temu

  Żal mi reginy i jej dziecka

 • Hania Golon

  Hania Golon

  5 miesięcy temu

  To. Jest. Zmyślone.

 • krzysiek z nerfiksuw
  krzysiek z nerfiksuw5 miesięcy temu

  Pod 112 a było 911

 • maniak kostek
  maniak kostek5 miesięcy temu

  <a href="#" class="seekto" data-time="324">5:24</a>'' zadzwoniliśmy pod 112(911)''

 • pandzia gra
  pandzia gra5 miesięcy temu

  Bezsensu

 • dawid cygan
  dawid cygan6 miesięcy temu

  Czy jesteś w ramach się w życiu nie pojawiła bo jej dosłownie nie lubię

 • Renata Dubnicka
  Renata Dubnicka6 miesięcy temu

  Najlepszy moment <a href="#" class="seekto" data-time="119">1:59</a>

 • Julia Kierzkowska
  Julia Kierzkowska6 miesięcy temu

  🦄

 • Julia Kierzkowska
  Julia Kierzkowska6 miesięcy temu

  😄

 • Julia Kierzkowska
  Julia Kierzkowska6 miesięcy temu

  🖐

 • Malwina Kubicka
  Malwina Kubicka6 miesięcy temu

  Oho, bo ci uwierzę 😑

 • Bananek TV
  Bananek TV6 miesięcy temu

  regina xD REGINA xxxDDD jak się ma twoja macoha czyli papier toaletowy xxxxxxxDDDDD #nieśmieszne

 • *xkitek Gachax*
  *xkitek Gachax*6 miesięcy temu

  Głupia regina

 • wiktoria O.
  wiktoria O.6 miesięcy temu

  Xd okurat wrzuciłam ze szpitala

 • Inka
  Inka6 miesięcy temu

  Aha 112..... NIE WIERZĘ W RZECZYWISTOŚĆ

 • Magda Stepien
  Magda Stepien6 miesięcy temu

  Czemu wszystkie tytuły odcinków nie zgadzają się z filmem???

 • Alicja ;3
  Alicja ;36 miesięcy temu

  Regina - Najlepszy papier toaletwoy

 • Aleksandra Szostak
  Aleksandra Szostak6 miesięcy temu

  Wszystkie historie to kłamstwo!

 • Kornel Kubis
  Kornel Kubis6 miesięcy temu

  Co

 • Wiktoria Polakowska
  Wiktoria Polakowska6 miesięcy temu

  Czemu powiedziałaś 112 A tam było 911 ?

 • latający chińczyk
  latający chińczyk6 miesięcy temu

  A więc wypowiem się na temat tej historii krótko, zwięźle i na temat Ta historia jest do dupy

 • SkrzechuYT
  SkrzechuYT6 miesięcy temu

  Pojutrze: Nie zjadłem schabowego i mama zamieniła się w papier toaletowy

 • profesor
  profesor6 miesięcy temu

  <a href="#" class="seekto" data-time="323">5:23</a> czemu jest powiedziane zadzwoniliśmy na 112 a tam jest 911 xd

 • Jakub.P
  Jakub.P6 miesięcy temu

  Ona już w jakimś filmie prawdziwych historii była

 • Rafał Ofiara
  Rafał Ofiara6 miesięcy temu

  Ja mieszkam z ojczymem i on jest zły

 • Ja Pawlaczek
  Ja Pawlaczek6 miesięcy temu

  Ja to bym jej żeliwną patelnią wyjebał

 • Martyna Michalak
  Martyna Michalak6 miesięcy temu

  Ja mam Ojcyma i jest super kochany jest i wspaniały.

 • Przemok XD
  Przemok XD6 miesięcy temu

  Ps4 do dupy, Xbox Najlepszy

 • iga
  iga6 miesięcy temu

  bosz czy tylko ja lubię swoją macoche xddd

 • Uni Kitii
  Uni Kitii6 miesięcy temu

  Ej czy jej imie nie występowało w histori straciłam dziecko no słuchałam głupie porady przyjaciółki?

 • nicolagol
  nicolagol6 miesięcy temu

  Czemu powiedzieliscie ze zadzwonila pod 112 a bylo napisane 911

 • Tabby
  Tabby6 miesięcy temu

  <a href="#" class="seekto" data-time="320">5:20</a> Zadzwoniliście pod 112 ;-;

 • Polskie_masło
  Polskie_masło6 miesięcy temu

  Fajne 112

 • // Sunny Flower \\
  // Sunny Flower \\6 miesięcy temu

  Mam Ojczyma i on mnie nienawidzi Ps popłakałam się 😔🥺

Kolejny