W końcu.

Oddaje w Twoje ręce, za darmo, materiały video, które chciałbym aby przyniosły Ci przyjemność, chwilę wytchnienia i pomogły Ci wejść na wyższe poziomy Twojej świadomości. Jeżeli uznasz, że były warte donacji, udostępniam Ci możliwość wsparcia kanału dla jego dalszego rozwoju: PayPal.Me/lukaszjakobiak. Dziękuję. Przez 8 lat programu wiele wywiadów promowałem postem, że jest to jeden z najważniejszych wywiadów. Ten jest ważny, bo to Wy pisaliście, że powinienem usiąść po drugiej stronie i odpowiedzieć na pytania. Ten wywiad natomiast nie mógłby się odbyć, gdyby nie wszyscy goście, z którymi rozmawiałem, za co z głębi mojego serca im dziękuję, a tym którzy czasami oglądają program „20m2”, za to, że jesteście i idziecie tą drogą ze mną ♥
Wreszcie jestem na to gotowy. Wreszcie trafiłem na osobę, której odpowiadając na pytania, chce powiedzieć o najważniejszych dla mnie rzeczach.
Wolność zaczęła nabierać dla mnie innego znaczenia. Zacząłem to odczuwać i chcę za tym podążać. Przez lata pracowałem nad wolnością od myśli. To chyba jedno z najgorszych dla ludzkości więzień.
Kraty stworzone są z tego jacy wydaje nam się, że mamy być, co wypada, a co nie, ale też z nakazów i ocen. Tego wszystkiego co w życiu usłyszeliśmy i przyjęliśmy jako nasze, to jacy mamy być, a nie koniecznie do naszej duszy to pasuje. Czasami bardzo trudno jest pozwolić sobie na bycie sobą z tego powodu, że my nie wiemy, że sobą nie jesteśmy... Jak możemy to wiedzieć jak od najmłodszych lat życia wkłada się nas w akwarium, to skąd mamy wiedzieć, że jest coś poza nim?
Jest. Dobra wiadomość jest taka, że starczy dla każdego z nas. Nazwałbym to wolnością, ale to słowo w pełni nie opisze tego czym to jest. To również życie bez strachu, a w zaufaniu i wiem, że te słowa będą brzmiały jak w zupełnie nie znanym nam języku, jeżeli ich znaczenia nie poczujemy.
Już jako mały chłopiec nie wierzyłem w to, że życie wygląda tak, jak je wówczas widziałem. Praca, jedzenie, telewizor, spanie, praca, jedzenie, telewizor, spanie…telewizor, telewizor… Wierzyłem, że musi być coś więcej. Za bardzo się w tym męczyłem, aby tak miało być zawsze. Szukałem prawdy. Wiedziałem, że my jako istotny ludzkie jesteśmy zbyt piękni i wyjątkowi, aby nasze dni były odtwórcze. Czułem, że musi być w nas moc do tworzenia sobie lepszego życia niż tylko bylejakość.
Wielu wydaje się, że nie ma wpływu na to co robią zawodowo, na swój majątek, na to, gdzie mieszkają, na swoje zdrowie, na to kim się otaczają, na to, ile miłości jest w nich, ale to nie jest prawda… DLACZEGO NIE UCZĄ NAS TEGO W SZKOLE?! Szkoła nauczyła nas podkreślać błąd, a nie wyjątkowość. Tyle mniej agresji by było, mniej złości i oceniania, a więcej akceptacji. Każdy z nas jest unikatowy i życzę każdemu odkrywania tej prawdy ♥
Zaczynam czuć więcej i już chyba nic nie powstrzyma mnie przed chęcią odczuwania tej wolności. Bez względu na to co o Tobie mówią i piszą, postaraj się …być ♥
Zapraszam Was na odcinek na 8. urodziny programu, gdzie gościem jest kłamca, gej, żyd, kosmita, koleś z kreskówki, mistrz wizualizacji, zezol z ryjem jak klamka, upadły youtuber, skończony debil, frajer, nawiedzony kolo, złodziej, pustak, koleś z parciem na szkło, motywator od siedmiu boleści, laluś, lizus, ostatni wieśniak, avatar, fajny ciul, mrówkojad, frajer, bałwan, porażka.
Wywiad przeprowadził Cyprian Majcher - autor podcastu Elite Mentality.
elitementalitypodcast/
✔ MUZYKA W TLE: Sada Sad Kaur, "Gobinday Mukunday" pllist.info/wideo/d5lka6t1ptByyKA
✔ ODCINEK DOSTĘPNY RÓWNIEŻ JAKO PODCAST:
- Spotify: open.spotify.com/show/2jtJdfX...
- Apple Podcasts: podcasts.apple.com/pl/podcast...
- Google Podcasts: www.google.com/podcasts?feed=...
- Anchor: anchor.fm/20m2
- Pocket Casts: pca.st/jrei2h75
✔ BĄDŹ CZĘŚCIĄ 20M2. ZAPRASZAM NA PATRONITE: patronite.pl/20m2
✔ ZASUBSKRYBUJ, proszę: bit.ly/1hEby5w (włącz „dzwonek”)
✔ FACEBOOK: 20m2Lukasza
✔ FACEBOOK Prywatny lukasz.jakobiak
✔ INSTAGRAM: 20m2
✔ Zapraszam firmy na moje pełne emocji wykłady inspiracyjne. Więcej informacji na www.20wykladow.pl.

Komentarze

 • TheNepotis
  TheNepotisGodzinę temu

  Mimo ze mówisz jak ksiądz to w ogóle olej ten hejt, tez mi błąd...🤦🏼‍♀️ Błąd to popełnił Borys co skutkuje dziś śmiercią wielu ludzi...

 • Sztukaterie
  SztukaterieGodzinę temu

  Oswiecony Jakobek wersja 2.0

 • MaiR.
  MaiR.Godzinę temu

  Ciesze sie, ze udalo Ci sie przetrwac ten ciezki okres po wiadomym materiale. Normalnym jest popelniac bledy, ale nigdy nie zrozumiem osob skupijacych sie na zapetlaniu w hejcie. Trzymaj sie Lukasz cieplo.

 • Alicja Platzer
  Alicja Platzer5 godzin temu

  Tak😀 Jestes światłem! Jestes miloscia! Oddychaj 😇 Przyjdź Duchu Święty, bądź Duchu Święty ... 🥰😍💛☺️😘...🙏

 • maka rem
  maka rem5 godzin temu

  Odjjechales,i to jest super :-)

 • Edyta Mielech
  Edyta Mielech6 godzin temu

  Piękne zdanie powiedziałeś Łukaszu ☺️. " Im więcej masz tajemnic, tym więcej napięć, bo musisz coś ukrywać".

 • Chloe
  Chloe6 godzin temu

  Fantastycznie słucha sie dwóch CZUJĄCYCH mężczyzn, którzy mają odwagę zagłębić sie w zakamarki swojej duszy. Wspaniały wywiad. Wszystkiego dobrego! Wibrujcie wysoko :-)

 • The Gojko
  The Gojko7 godzin temu

  Dziekuje za ten film. Kocham Cie Łukasz! :)

 • latinlover 25
  latinlover 257 godzin temu

  "zwieńczeniem" - ile razy to użył prowadzący wywiad? 😉

 • bzuzulka
  bzuzulka8 godzin temu

  Piękny wywiad! Dużo miłości! ♥️♥️♥️

 • AL lato
  AL lato8 godzin temu

  🙏🤯🙏

 • schanis 22
  schanis 2213 godzin temu

  Dam Tobie Łukasz jeszcze taką radę , nie uciekaj nigdy od siebie w medytacje ... a wiesz co jest najlepszą medytacją ... spokojny sen ! Trzymaj się kochany pozdrawiam ...

 • schanis 22
  schanis 2213 godzin temu

  Mega wywiad ! Uwielbiam Cię Łukasz od lat ...

 • islandor1000
  islandor100017 godzin temu

  ...co za bezsensowne pitolenie... wal prosto z mostu... a n ie gadasz o jakieś energi....itp

 • Bartłomiej Kamiński
  Bartłomiej Kamiński17 godzin temu

  Istnienie to przetrwanie niesprawiedliwych wyborów - cytat z serialu OA

 • Aleksandra Rudzinska
  Aleksandra Rudzinska17 godzin temu

  A liczylam na wywiad poprowadzony przez ciebie z samym soba... i w sumie sie nie przeliczylam.

 • Renata G.
  Renata G.18 godzin temu

  Obaj Jesteście wspaniałymi ludźmi. Bardzo miło się Was słuchało. To była przyjemność. Dziękuję.

 • Aleksandra Banach
  Aleksandra Banach18 godzin temu

  BRAWO PANOWIE Łukaszku wiem ile Ciebie To kosztowało, czuje to, nie znamy się ale jestem z Ciebie Dumna, pokonałeś demony. Pozdrawiam Was serdecznie i ściskam.

 • Renata G.
  Renata G.18 godzin temu

  Brawo Łukasz ,wykonałeś kawał dobrej roboty i pracy nad sobą. To co się wydarzyło w Twoim życiu pomogło Ci w pokochaniu i docenieniu samego siebie. Nikt nie może tego zrobić za Nas. Tego możemy dokonać tylko sami. "Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło" Był czas kiedy również zdałam sobie sprawę z tego,że ludzie swoim postępowaniem pomogli mi w moim rozwoju za co teraz Jestem im bardzo wdzięczna. Mamy się tutaj nauczyć kochać siebie i akceptować takimi jakimi Jesteśmy. Tobie się to udało i osiągnąłeś wewnętrzny spokój oraz szczęście. Gratuluję sukcesu i mam nadzieję, że będziesz przykładem dla innych. Powodzenia na nowej drodze życia.

 • and,n
  and,n19 godzin temu

  te ataki na ciebie wtedy były tak samo głupie i infantylne jak ataki na Kinge Rusin

 • Jakub K
  Jakub K19 godzin temu

  Miłość =Jezus. Bez fanatyzmu od nieświadomości przez przyjaźń zwątpienie, świadomość, akceptację do miłości. Jakbyśmy jej nie nazwali.

 • maerkeligiwona
  maerkeligiwona20 godzin temu

  🤍

 • qki27
  qki2720 godzin temu

  Cytując pewna piękna i mądra kobietę"chciałabym móc zanurzyć głowę w strumieniu Twojej świadomości..." Dziękuję,że mogłam poznać Cię lepiej. Życzę Ci powodzenia na Twoje drodze rozwoju duchowego. Nie wpłyniemy na ludzi,którzy noszą w sercu ból i rozsiewają go,ale na pewnym etapie świadomości widzi się w nich ogromne nieszczęście, o Twojej wielkiej sile świadczy praca nad oddzielaniem się od tych baaardzo niskich wibracji. Motywujesz mnie. Dziekuje raz jeszcze. K

 • Katherin S
  Katherin S21 godzinę temu

  Dziękuję❤☀️🍀

 • bedwu
  bedwu21 godzinę temu

  Piękna głęboka rozmowa cudownych ludzi. Bardzo dziękuję.

 • Puszkowa Pandusiowa
  Puszkowa Pandusiowa22 godzin temu

  Łukaszu, byłeś zewnątrzsterowny. Twoja opinia o sobie była odzwierciedleniem tego co na językach u ludzi. Ludzie zawsze będą krytykować, nienawidziec itp. To kim jesteś jest ponad tym. Nie daj złodziejom wykraść tego kim jesteś naprawdę.

 • Patrycja Zemelka
  Patrycja Zemelka22 godzin temu

  Jest mi bardzo przykro !!!!!!!trzymam kciuki za to byś mógł się ocalić sam dla siebie !!!!!czuje twoj bol i żal

 • Joanna Z-ka
  Joanna Z-ka22 godzin temu

  Piękny wywiad! Dał mi do myślenia - dziękuje :)

 • An
  An22 godzin temu

  dla mnie ta historia z Elen to były tylko sekundy ' o udało się, a potem o to jednak tylko żart czy coś' i tyle nie skupiałam się nad tym i nawet nie zauważyłam, że ktoś o tym pisze. Myślę, że dla większosci nie miało to znaczenia, bo dla mnie jak i dla innych ludzię są tylko pionkami. Ja oglądam youtube jak mnie treść interesuje a nie czyjeś życie prywatne, każdy chce coś znależć dla siebie by mu się to przydało czy w czymś pomogło. Oczywiscie pojawili się ludzie tzb hejterzy i to wywlekali na swiatlo dzienne, ale to jest mala grupa ludzi która krzyczy głośno, bo zło jest mniejsze ale głośno krzyczy stąd wydaje się, że jest go dużo, a tak naprawde to tylko garstka tych samych hejterów.

 • Bart Miszk
  Bart Miszk22 godzin temu

  ❤️

 • izabela kacperczyk
  izabela kacperczyk22 godzin temu

  Łukaszu -obserwuje Ciebie i Twój program od poczatku.Nie zawsze regularnie,ale zawsze kiedy wracam,zauważam zmiane i róznice między tym co było.Od zawsze żywiłam życzliwośc do Twojej Duszy.A teraz ,chyba od momentu kiedy, ,zabyłam"podczas Twojej niespodziankowej medytacji z Twoimi przyjaciółmi pokochałam tę Duszę .Dzisiaj mówie, że kocham ją jeszcze bardziej.Dziekuję za te Twoje marzenia,za to że pokazujesz ludziom iż naprawde można je spełniać .Ale nie tylko za to-jesteś piękną Duszą.Cały czas utrzymujesz Azymut i podtrzymujesz Ducha u ludzi -wdzięczność to małe słowo. Izabela

 • Nattka27
  Nattka2723 godzin temu

  Łukaszu to była bardzo odważna decyzja, aby nam o tym powiedzieć i myślę, czy gdybym była na Twoim miejscu, to bym się na to nie zdobyła i raczej jestem jeszcze w takim miejscu, gdzie bym się tego bała. Jeśli możesz, powiedz, ile czasu zbierałeś się aby nam o tym powiedzieć ? Jestem po prostu ciekawa ile ta decyzja potrzebowała czasu :)

 • Hair by Kasia Świderska
  Hair by Kasia ŚwiderskaDzień temu

  O ja! Pamiętam ten odcinek, od razu się kapnęłam,że to fake był 😜 nie wiedziałam ze taką burze to wywołało 😉 ale pomysł średni bo jak się kapnęłam to po prostu dalej nie oglądałam. Co nas nie zabije to nas wzmocni a każdy popełnia błędy

 • Viola Kolakowska
  Viola KolakowskaDzień temu

  Łukasz jesteś czysta prawda dobrem i wrażliwcem.. poruszasz serca.. Trzeba być równie czystym i prawdziwym by zrozumieć to co przekazujesz ❤️ Dziękuje ze jesteś

 • itssandiee
  itssandieeDzień temu

  Piękna rozmowa. Dziękuję ♥

 • Magda B.
  Magda B.Dzień temu

  Dziękuję ❤

 • Jacek Wawrzyniak
  Jacek WawrzyniakDzień temu

  Bardzo wartościowy odcinek...dla mnie :) Słuchałem Cię również na LIVE BALANCE CONGRES (piękne wypowiedzi,przesłania)...zaimponowałeś mi bardzo...swoją wiedzą, mądrością,dążeniem do celu, pomysłowością,odwagą,przemianą i światłem, które bije od Ciebie. Dziękuję,że Jesteś !

 • agnieszka zacher
  agnieszka zacherDzień temu

  Super wywiad, dzięki. Cierpienie i błędy są po to żeby doświadczać życia, dałeś sobie radę śpiewająco, pozdrawiam.

 • Gth
  GthDzień temu

  XD przecież to było oczywiste, patrząc na ciebie chociaż przez sekundę to widać. Kompletnie niepotrzebny film

 • Agata BW

  Agata BW

  Dzień temu

  Ale ten film trwa ponad godzinę a o orientacji mówi przez chwilę więc może potrzebny

 • Pradawny Alcomindz
  Pradawny AlcomindzDzień temu

  Nie skończyłem jeszcze oglądać ale już nie mogę się powstrzymać żeby napisać że najlepszy wywiad :) Dziękuję

 • Aleksandra Knaflewska
  Aleksandra KnaflewskaDzień temu

  Dziękuję

 • Paweł Chojnacki
  Paweł ChojnackiDzień temu

  Szkoda że od zobaczyć sie nie da, jakie to miałkie, straszne do odbioru.

 • Monika Tomczak
  Monika TomczakDzień temu

  Łukaszu, trwaj w tym swoim odjechaniu...❤ Ja tez ide ta droga😉

 • mnietuniebyc
  mnietuniebycDzień temu

  Dziękuję

 • Maupik 23
  Maupik 23Dzień temu

  ❤️❤️❤️❤️

 • D Sz
  D SzDzień temu

  Jesteś inspiracja do zmian.Mimo,że wiem,że miłością człowiek nie jest a jest nia Jezus-Bog miłości nieskończone jej źródło a my jej odbiorcami i przekaźnikami to jednak to,że tak się zmieniło Twoje postrzeganie pokazuje,że Bóg może działać nawet gdy człek przypisuje sobie przymioty które nie należą do niego bo z natury rzeczy swej jest stworzeniem a nie stwórcą tylko po to żeby mógł odkryć istotę siebie samego to kim jest naprawdę.Zycze żebyś kiedyś odkrył Łukaszu że nie swoja siłą człowiek zwycięża.Dopiero wtedy można doświadczyć pokoju serca siebie umysłu .. w pelni.

 • jerzy walenta
  jerzy walentaDzień temu

  Zastanawiam się... skoro realizowałeś ten projekt trzy lata, to czy nie znalazła się przez ten czas jakaś osoba, która Ci powiedziała, że pomysł jest zły?

 • Izabell Pamietnik

  Izabell Pamietnik

  Dzień temu

  Pewnie otaczał się ludźmi z dystansem i poczuciem humoru a nie reaktywnymi ludźmi którzy zostali przyłapani na wierzeniu wszystkiemu co widzą w mediach...

 • sylwia. kami
  sylwia. kamiDzień temu

  Łukaszu ten w białym to Twój Najciekawszy Gość. ;) Czasem łatwiej byłoby być prostym człowiekiem, żyć sobie na wsi, sadzić ziemniaki, karmić kury i nie wiedzieć jak wielki jest świat. Im więcej zgłębiasz tym nieszczęśliwszy się stajesz. Gdzieś ktoś pisał: "Im jesteś mądrzejszy, tym jesteś nieszczęśliwszy." Życzę Ci radości serca i przejrzystości umysłu. Pozdrawiam:) Ps. Ci którzy pamiętają o sytuacji sprzed 3 lat są "smutni". Większość ludzi spotkała się z tematem, ale już w dzień później skupiało się na swoim rozwoju, życiu.

 • Lidia Kumiega
  Lidia KumiegaDzień temu

  Brawo

 • Michał G
  Michał GDzień temu

  Łukasz dziękuję za ten piękny wywiad! Jesteś wspaniałą duszą i masz cudowną energie! Nie byłem nigdy Twoim fanem, znalazłem Cię po wywiadzie z Robem, i nagle przyszła mi taka myśl żeby otworzyć Twój kanał i posłuchać, okazało się że inspiracja jaką mnie obdarowałeś swoją odwagą i historią zmieniła moje patrzenie na świat, i pokazała że mamy prawo być szczęśliwi tacy jacy jesteśmy. Dziękuję za trn wywiad i serdecznie pozdrawiam!

 • Moja Kocimiętka
  Moja KocimiętkaDzień temu

  Łukasz, jak obejrzysz ten wywiad za 20-30 lat, to się ubawisz po pachy ;)

 • Ewelina Sudoł
  Ewelina SudołDzień temu

  Łukasz ❤️ podziwiam Cię ❤️ Twoją otwartość i odwagę ... Ja tez od zawsze szukałam , bo czułam, że to niemożliwe by życie było tylko takie powierzchowne ... To wspaniale, że doszedłeś do tego miejsca ! To moje marzenie ❤️ ściskam Cię i wysyłam mnóstwo dobrej energii 🦋🦋🦋

 • Basia Czuba
  Basia CzubaDzień temu

  3 razy juz ogladalam, i chyba jeszcze nie raz do tej waszej rozmowy bede wracac❤️

 • Barbara Romanowska
  Barbara RomanowskaDzień temu

  ❤❤❤

 • Wiktoria
  WiktoriaDzień temu

  Dziekuje!

 • Rob Th'rish
  Rob Th'rishDzień temu

  Nie wiedziałem, że taki był hejt po tym nagraniu. Ludzie są na bardzo niskim poziomie duchowym. Stąd nie potrafili tego zrozumieć. Tylko im współczuć. Pozdrawiam wariacie

 • Edyta Krowicka
  Edyta KrowickaDzień temu

  Czy mogę poprosić o nazwę rośliny o której wspominasz?

 • Kar Kar
  Kar Kar2 dni temu

  ❤️💜❤️

 • Agata Sperling
  Agata Sperling2 dni temu

  Dziękuje Ci za to ❤

 • Milena Anna Godlewska
  Milena Anna Godlewska2 dni temu

  Lukaszu z zaciekawieniem słucham twojego wywiadu, masz kojący głos. Powiem Ci że przypominasz mi w wielu wartościach o których mówisz jedną osobę która przyszła na ziemię kiedyś był to Jezus Chrystus i która swoim życiem pokazywała przez 3 lata ewangelizacji jak żyć by być światłem dla innych. Bóg-jest miłością. Otulam Cie ciepło :-*

 • Ewa Malus
  Ewa Malus2 dni temu

  Jestem bardzo wdzięczna za ten wywiad.Miłości Łukasz, ściskam mocno

 • Justyna Pomorska
  Justyna Pomorska2 dni temu

  Niesamowity wywiad! Słuchając o tej magii uśmiech sam maluje się na twarzy. 😊 Jestem wdzięczna za ten film. Wszystkiego dobrego! 😊

 • Iskierka Luty
  Iskierka Luty2 dni temu

  Pamietam swoja reakcje na twoj projekt- mieszane uczucia. Przyjelam jednak tylko ta pozytywniejsza strone- bylam zachwycona jakoscia filmu. Zawsze do Ciebie wracam. Zycze ci powodzenia w zyciu:)

 • tic toc
  tic toc2 dni temu

  💖

 • Agnieszka Fudzińska
  Agnieszka Fudzińska2 dni temu

  Dziękuję za te słowa! ;*

 • Julia Borowiak
  Julia Borowiak2 dni temu

  Panie Łukaszu, prawdziwą wolnością dla mnie jest Jezus. Zachęcam do czytania Pisma Świętego, zwłaszcza Ewangelii. Niech Pan spróbuję. Będę się modlić o Pana.

 • Jula

  Jula

  5 godzin temu

  Też o tym myślałam, kiedy oglądałam ten wywiad... Cały czas tylko medytacja, joga, magia... Jezus jest Miłością.

 • alfiątko alfiątko
  alfiątko alfiątko2 dni temu

  nie rozumiem tego zamieszania w zwiazku z tym wywiadem z Elen, przecież to był taki żart. śmieszne to że Cię tak zlinczowali o to. Uważam, ze ten wywiad wyszedł kapitalnie.

 • Ewa Turlewicz
  Ewa Turlewicz2 dni temu

  Dziękuję bardzo za wywiad. Oby więcej takich osób, wtedy Świat się zmieni na lepsze, zagości szczęście, radość i miłość.🙂

 • Agnieszka Zabłocka
  Agnieszka Zabłocka2 dni temu

  Kompletnie nie rozumiem ludzi... Tak jak mówisz Łukasz, po co atakować kogoś? Z jakiego powodu? Nie potrafię sobie nawet tego wyobrazić... pamiętam jaka bylam zaskoczona i zadziwiona tą sytuacją, ktora się wtedy rozpętała! I cieszylam się, że Ciebie to nie dotyka. A teraz mnie to tak bardzo zabolało, ze jednak cierpiales. Tez mialam taką sytuację, ktora mnie kompletnie rozbiła. Wyszłam z niej silniejsza i obecne problemy jakos we mnie tak nie uderzają. Trzymaj się. ❤

 • Paweł Tuzinowski
  Paweł Tuzinowski2 dni temu

  Łukaszu! Cieszę się bardzo, że jesteś tak pozytywną, pełną miłości osobą. :) To niesamowite. Trzeba pamiętać o tym, co jest ważne w życiu. Tymczasem chciałem się podzielić jednym myślę naprawdę cennym filmem, bo o takich rzeczach niestety się nie słyszy. A zupełnie potrafi zmienić perspektywę. Albo jakoś ją ukierunkować. ;) W każdym razie - z chęcią się nim podzielę. player.vimeo.com/video/370390138?texttrack=pl&fbclid=IwAR0YCQRkFg4AJDpgCcbNMfKE0R04jarg2ibCainprg-yrYtlG2jX6LpICyc

 • Edyta Krowicka
  Edyta Krowicka2 dni temu

  o takim uśmiechu w sytuacji złości, np . kiedy stoimy w korku, czytałam w książce K.Jandy, działa, uśmiech, taka prosta rzecz ,a zdarza się że ludzie łagodnieją, miękną

 • MsHitem
  MsHitem2 dni temu

  Włodko Coelho wersja Łukaszowa

 • Marta Bednarczyk
  Marta Bednarczyk2 dni temu

  Łukasz jesteś w 1 roku osobistym wg numwrologii. Ten wywiad jest otwarciem nowej drogi w kolejnym numerologiczny cyklu. co stare odeszło i przyszło nowe. Czuć to w Tobie i w tym wywiadzie 🤗💕

 • Kriss Pyton
  Kriss Pyton2 dni temu

  Witaj Łukaszu. Cieszę się niezmiernie widząc cały proces przez jaki przechodzisz od początku trwania Twojej przygody z tworzeniem programu. To bardzo wartościowe gdyż pozwala takim ludziom jak ja spojrzeć na własne życie jak na ciągły proces rozwoju i odkrywania w sobie światła bezwarunkowej miłości. Kontynuuj swoją działalność bo świetnie docierasz do ludzi. Potrafisz przełożyć w prosty sposób przekaz który idzie z pola serca. To naprawdę się czuje. I wiem jak czasem trudno w obecnej sytuacji na świecie jest utrzymać wysoką wibrację. Dlatego rób swoje. Światło nie ocenia nawet gdy doświadczamy upadku.

 • ХХХ AMATЕUR SЕХ VIDЕO - СLIСК НЕRЕ
  ХХХ AMATЕUR SЕХ VIDЕO - СLIСК НЕRЕ2 dni temu

  🔥 🥇🥇🥇trending🥇🥇🥇 <a href="#" class="seekto" data-time="35">0:35</a> 💞💚 👇 👇 👇 👇 👇💘

 • Barbara Kornacka
  Barbara Kornacka2 dni temu

  Wspaniały Człowiek!❤️ Wspaniałe podejście do życia! ❤️Pomimo trudności, a może dzięki nim... 🤔🏆💪

 • Aneta Ciesla
  Aneta Ciesla2 dni temu

  Jestes fantastyczny!

 • Dorota Krawczyk
  Dorota Krawczyk2 dni temu

  Cieszę się dla Ciebie i mam nadzieję, że kiedyś też osiągnę ten stan. Towarzysz mi na tej drodze dzięki tym pięknym ludziom, z którymi robisz wywiady. Ślę Ci

 • Dominika Starosta
  Dominika Starosta2 dni temu

  😘

 • MR Kamil
  MR Kamil2 dni temu

  Myślałem ze to keke

Kolejny